українська російська англійська
Геннадій Темник провів оперативну виїзну нараду щодо технічного стану дамб Бортницької станції аерації
25.02.2013 | 10:47
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

За дорученням Віце-прем'єр-міністра України Олександра Вілкула Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник провів оперативну виїзну нараду щодо технічного стану дамб Бортницької станції аерації, що під Києвом.

Геннадій Темник зазначив, що ситуація на Бортницькій станції перебуває на постійному контролі. Мінрегіон, КМДА та профільні науково-дослідні установи провели обстеження об’єкта та причин для виникнення надзвичайних ситуацій на ньому не виявили.

«Загрози екологічній безпеці немає. Є локальні обсипання відкосів дамб. Наразі для проведення технічної експертизи залучені три наукових інститути, за висновками яких буде встановлено технічний стан споруд. Також за результатами наради прийнято рішення, що до 5 березня 2013 року підрядник, який виконував роботи з укріплення дамб, зобов’язаний за свій кошт виконати відповідні роботи щодо приведення стану дамб до проектних рішень», - сказав Геннадій Темник.

У нараді також взяли участь Голова державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських, перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитро Новицький, директор КП «Дирекція з капітального будівництва та реконструкції «Київбудреконструкція» Іван Дворак, голова правління ПАТ «АК»Київводоканал» Валерій Ченчевий, начальник Державної екологічної інспекції у м. Києві Віктор Павленко та інші.

 

Довідково

Бортницька станція аерації – це комплекс інженерних споруд, устаткування і комунікацій, призначений для повної біологічної очистки стічних вод Києва та обробки затриманих забруднень. На станції проходять очистку всі побутові стічні води столиці, а також стоки промислових підприємств після попередньої їх очистки на самих підприємствах.

 

 

версія для друку