українська російська англійська
Олександр Вілкул: Влітку 2013 року в Дніпропетровську відкриється радіологічний центр
25.02.2013 | 12:25
Дніпропетровська ОДА

У Дніпропетровську завершується будівництво сучасного радіологічного центру. Стан його готовності Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул перевірив під час виїзної наради. Наразі виконано 97% будівельних робіт. Ведеться закупка та монтаж обладнання. У підсумку виїзної наради Віце-прем’єр-міністр України поставив завдання щодо початку роботи радіологічного центру  влітку 2013 року.

У робочій нараді взяли участь голова Дніпропетровської обласної адміністрації Дмитро Колєсніков, голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод, Дніпропетровський міський голова Іван Куліченко, директор Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Гінзбург та головний лікар Дніпропетровського обласного онкологічного диспансеру Ольга Балашова.

«Радіологічний центр у Дніпропетровську - один з найважливіших медичних об'єктів Дніпропетровщини. Відкриття медичного закладу такого рівня дозволить жителям  регіону і України отримувати медичну допомогу європейської якості», – сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

Як зазначив керівник Дніпропетровщини Дмитро Колєсніков, питання ефективної протидії онкологічним захворюванням стоїть на порядку денному сучасного суспільства. Сьогодні рак це не вирок, а діагноз, з яким медицина може вести гідну боротьбу. Створення належних умов для перемоги медиків та пацієнтів у цій непростій справіодин із приоритетних напрямків у системі охорони здоров'я регіону.

І відкриття сучасного радіологічного центру, який будується за підтримки Олександра Вілкулаце ще один важливий крок у розвитку медицини Дніпропетровщини та всієї України.

«Завершується втілення в життя проекту, необхідність якого назрівала вже не одне десятиліття. Практично готовий до відкриття новий радіологічний центр, який стане справжнім проривом у медичній галузі Дніпропетровщини. Він дозволить зробити лікування більш ефективним та щадним. Тут на медичному обладнанні нового покоління будуть працювати справжні професіонали своєї справи», – сказав Дмитро Колєсніков.

Зокрема, завдяки новітньому обладнаннюлінійному прискорювачу, який буде встановлений у цьому медзакладі, кількість сеансів опромінювання в регіоні буде збільшено утричі.

«Променева терапіяце новий підхід до лікування пухлин. Вона є більш безпечною як для пацієнтів, так і для медиків. Адже опромінювання відбувається з близької відстані та не впливає на здорові внутрішні органи та тканини. Такого пристрою у нас ще ніколи не було», – сказала головний лікар Дніпропетровського обласного онкологічного диспансеру Ольга Балашова.

Новий радіологічний корпус розрахований на 155 відвідувань у зміну. Необхідний курс лікування тут проходитимуть як пацієнти, що перебувають на стаціонарному лікуванні, так і ті, хто знаходиться на амбулаторному лікуванні.

Наразі у медзакладі майже завершені ремонтні роботи, залишилося завершити налагоджувальну роботу обладнання та підготувати приміщення до відкриття.

Під час наради Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул дав відповідні доручення: до кінця квітня цього року завершити будівельні, пусконалагоджувальні роботи, встановити обладнання та укомплектувати Центр висококваліфікованими фахівцями. Вже цього літа Центр має розпочати приймати пацієнтів. 

 

версія для друку