українська російська англійська
У Волинському бюджеті акумульовано 35 млн. грн. на капіталовкладення
25.02.2013 | 17:32
Волинська ОДА

Волинь упевнено позбавляється тавра депресивного регіону. За підсумками виконання бюджетів у минулому році вдалося акумулювати в обласній скарбниці 35 млн. грн. За словами голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука, ці кошти спрямують на соціально-економічний розвиток області.

Він наголосив, що такого результату вдалося досягти завдяки правильному, ефективному управлінню бюджетним процесом. За підсумками 2012 року вільні кошти є також в бюджетах окремих районів, селищних, сільських рад.

«Грошима треба розумно розпоряджатися. Ефективний менеджмент завжди дієвий – це ми й спостерігаємо нині. Вивільнені ресурси у бюджетах, нехай невеликі, але свої, зекономлені, які можна спрямувати на вирішення нагальних питань – це і є наш результат», - зазначив він.

Разом з тим, Борис Клімчук підкреслює необхідність вкрай виваженого підходу до розподілу вільних коштів: «Помилки - недопустимі.  У районах мають добре продумати, на які справи їх спрямувати, не розпорошуватись, а сконцентровано вкластися і досягти цілі».

 

версія для друку