українська російська англійська
Міністр фінансів провів зустріч с керівництвом Світового банку
25.02.2013 | 18:04

22 лютого відбулася зустріч Міністра фінансів Юрія Колобова з Директором Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Чімяо Фаном.

Співрозмовники обговорили актуальні питання реалізації поточної стратегії партнерства зі Світовим банком. Зокрема, Юрій Колобов зазначив, що в 2013 році триває робота з наповнення кредитного портфелю Банку в Україні проектами в сфері енергетики, енергозбереження, транспорту та комунальної сфери. Реалізація таких проектів є пріоритетом для розвитку економіки України.

Окрему увагу учасниками зустрічі було приділено стану реалізації спільного зі Світовим банком проекту «Модернізація державних фінансів» та домовлено про подальшу активізацію зусиль стосовно його подальшого впровадження.

Також Міністр фінансів повідомив Чімяо Фана щодо останніх ініціатив у фіскальній політиці, а також запропонував розширити консультативну та експертну допомогу Україні від Банку за рахунок міжнародного досвіду підтримки стабільності державних фінансів.

Сторони погодилися, що подібні зустрічі підвищують ефективність двостороннього співробітництва і домовилися продовжувати такий формат спілкування.

 

 

версія для друку