українська російська англійська
МОНмолодьспорту запрошує на Міжнародну виставку "Сучасні заклади освіти - 2013"
26.02.2013 | 10:57
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

28 лютого – 2 березня 2013 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-Б, павільйон № 2) відбудеться IV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2013». Початок заходу об 11:00.

Виставка представлятиме 960 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, підприємств, бізнес-структур, а також учасників з Чеської Республіки, Естонської Республіки, Словацької Республіки, Російської Федерації, Республіки Польща, Республіки Австрія, Французької Республіки, Італійської Республіки, Сполучених Штатів Америки. У тому числі: 129 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, науково-методичних центрів, установ; 628 – закладів післядипломної освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчально-виховних закладів; 27 – регіональних органів управління освітою; 15 – зарубіжних закладів освіти і міжнародних представництв; 125 – навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти, професійно-технічних навчальних закладів; 36 – виробників та дистриб’юторів сучасних засобів навчання, видавництв, освітніх Інтернет-проектів.

Експозиції виставки ознайомлять студентів, учнів та їх батьків з умовами вступу до закладів освіти в 2013 році, з міжнародними освітніми програмами.

28 лютого 2013 року відбудуться:

– нагородження вищих навчальних закладів України ІІІ-IV рівнів акредитації – переможців рейтингового виставкового конкурсу Гран-Прі «Лідер вищої освіти України», «Лідер післядипломної освіти України», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності»;

– нагородження переможців конкурсу з тематичних номінацій золотими, срібними та бронзовими медалями. На конкурс з тематичних номінацій виставки подано 608 робіт.

У межах виставки вперше відбудеться нагородження професійно-технічних навчальних закладів І-ІІІ атестаційних рівнів – переможців рейтингового виставкового конкурсу Гран-Прі «Лідер професійно-технічної освіти України».

Уперше на виставці відповідно до рейтингу ВНЗ України за показниками міжнародної наукометричної бази даних SciVerse Scopus вищі навчальні заклади удостоюються Сертифікату «Якість наукових публікацій» за показником індекса Гірша у Scopus (h-індекс).

2 березня 2013 року відбудеться нагородження переможців конкурсу «Кращий виставковий стенд – 2013», започаткований Оргкомітетом виставки.

Для учнів загальноосвітніх, професійно-технічних і вихованців позашкільних навчальних закладів, а також студентів, аспірантів ВНЗ України в межах виставки відбудеться Тиждень всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проектів “Україна–Європа–Світ–2013” (ХІІ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій “Екософт–2013”; Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму для вікової категорії від 16 до 23 років; Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників).

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». З детальною програмою роботи в рамках виставки можна ознайомитися в Оргкомітеті або на офіційному сайті виставки: www.vsosvita.com.ua.

 

версія для друку