українська російська англійська
Микола Азаров: Алею Воїнської Слави у Києві спорудять до 2015 року
26.02.2013 | 14:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Алею Воїнської Слави у столичному Парку Вічної Слави буде споруджено до 2015 року.

Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров після виїзної наради щодо спорудження Алеї. Участь в обговорення взяли члени оргкомітету, ветерани війни, представники громадських об'єднань та організацій військово-патріотичного виховання.

«Уряд на найближчих своїх засіданнях ухвалить усі необхідні рішення щодо спорудження Алеї, і потім розпочнуться роботи з реалізації першої її черги, щоб значну частину робіт виконали до 70-річчя визволення Києва, а потім - і України від фашистських загарбників - і повністю завершили спорудження алеї до початку 2015 року, до тієї великої дати – 70-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні», - сказав Глава Уряду.

Микола Азаров нагадав, що рішення про спорудження Алеї Воїнської Слави прийнято постановою ВР від 22 травня 2012 р. та Указом Президента від 19 жовтня 2012 р. «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні».

Він також наголосив, що при спорудженні Алеї обов’язково має бути врахована думка ветеранів.

«Ми повинні зберегти для прийдешніх поколінь пам’ять про тих легендарних людей, які своєю працею, а в ряді випадків – і життям допомогли визволити Україну від фашистських загарбників і забезпечити життя майбутнім поколінням», – сказав Микола Азаров.

Планується, що спорудження Алеї буде розпочато зі встановлення 14 погрудь учасникам Великої Вітчизняної війни – двічі Героям Радянського Союзу, які: народилися на території України; брали участь у визволенні України; проживають або поховані на території сучасної України. Погруддя будуть виконані у стилі, аналогічному пам’ятнику тричі Герою Радянського Союзу маршалу авіації Іванові Кожедубу, від якого братиме початок Алея Воїнської Слави.

 

 

версія для друку