українська російська англійська
МОЗ інформує про здійснення державних закупівель
26.02.2013 | 14:36
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Майже за усіма напрямами державного забезпечення лікарськими засобами і виробами медичного призначення розпочато процедури закупівлі. Враховуючи досвід минулих років, поточний рік відзначається особливою оперативністю у організації і початку процедур державних закупівель.

Станом на сьогодні на виконання бюджетної програми КПКВ 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» включено до річного плану закупівель, тобто розпочато процедур закупівель, у т. ч. з урахуванням пролонгація дії договорів 2012 року на 20% за напрямом «Програми і централізовані заходи з імунопрофілактики» на загальну суму у 1 930,6 млн. грн., що складає 92,2% від загального річного плану закупівель лікарських засобів і виробів медичного призначення у 2013 році.

Включено до річного плану закупівель, тобто розпочато процедури закупівлі і очікується розкриття пропозицій учасників торгів за такими важливим напрямами забезпечення, як імунізація населення і забезпечення умов температурного контролю імунобіологічних препаратів (303,0 млн. грн.), лікування туберкульозу (130,8 млн. грн.), профілактика і лікування ВІЛ/СНІДу (293,1 млн. грн.), забезпечення хворих дорослого віку на онкологічні, онкогематологічні захворювання і хронічний мієлоїдний лейкоз (294,8 млн. грн.), лікування онкохворих дітей (206,2 млн. грн.), розвитку донорства крові та її компонентів (67,1 млн грн), проведення лікування безплідності жінок методами допоміжних репродуктивних технологій (6,6 млн. грн.), лікування дорослих хворих на гемофілію (63,6 млн. грн.), запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань (262,6 млн. грн.), розвитку системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю (12,0 млн. грн.), закупівля ендопротезів і наборів інструментів для імплантації (23,1 млн грн), лікування хворих на розсіяний склероз (73,5 млн. грн.), лікування цукрового діабету (15,7 млн. грн.).

На виконання заходів «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини до 2016 року» розпочато закупівлі медикаментів для дітей, хворих на хворобу Гоше (15,3 млн. грн.), продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію (2,7 млн. грн.), реактивів для проведення скринінгу новонароджених на фенілкетонурію та вроджений гіпотеріоз (8,4 млн. грн.), медикаментів для дітей, хворих на муковісцидоз (0,6 млн. грн.), медикаментів для дітей з первинним (вродженим) імунодефіцитом (0,8 млн. грн.), медикаментів для дітей, хворих на церебральний параліч (2,3 млн. грн.), медикаментів для дітей, хворих на гемофілію (54,7 млн. грн.), медикаментів для дітей, хворих на хронічний вірусний гепатит (6,3 млн. грн.), медикаментів для дітей, хворих на нанізм різного походження (23,1 млн. грн.), тест-систем для скринінгу новонароджених на адреногенітальний синдром (5,9 млн. грн.), тест-систем для проведення скринінгу новонароджених на муковісцидоз (5,6 млн. грн.), медикаментів та виробів медичного призначення для дитячого діалізу (8,0 млн. грн.).

На виконання заходів державної програми «Репродуктивне здоров'я нації» здійснюється закупівля тест-систем для обстеження груп ризику населення на TORCH-інфекції (6,5 млн. грн.), препаратів для лікування дихальних розладів новонароджених (13,2 млн. грн.), антирезусного імуноглобуліну для запобігання гемолітичної хвороби новонароджених (2,0 млн. грн.), препаратів для надання невідкладної медичної допомоги при кровотечах (10,3 млн. грн.), контрацептивів для жінок з тяжкими захворюваннями (1,3 млн. грн.).

Майже усі розкриття пропозицій учасників торгів заплановані на березень поточного року. Оперативність здійснення державних закупівель і пильна увага МОЗ України до підвищення ефективності організаційно-методичного і нормативно-правового супроводу здійснення закупівель дозволяють прогнозувати про досягнення безперервності забезпечення хворих необхідними лікарськими засобами і виробами медичного призначення.

 

 

версія для друку