українська російська англійська
НААНУ стане центром науково-інноваційної діяльності в аграрному секторі
26.02.2013 | 16:24
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Національна аграрна академія наук України має стати координаційним центром науково-інноваційної діяльності в аграрному секторі. Тому найближчим часом  НААНУ розробить  Стратегію свого подальшого розвитку. Це дасть змогу забезпечити втілення інновацій для збільшення виробництва та підвищення конкурентоздатності вітчизняної аграрної продукції. Про це сьогодні на загальних позачергових зборах Національної академії аграрних наук України повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Останніми роками аграрна галузь перетворилася з рядової та дотаційної на передову. Так, у 2012 році експорт сільгосппродукції нарощено на 40%. А понад 80% продукції харчування, яку споживають українці, вироблено в Україні. І це теж заслуга аграрного сектору, який базується у тому числі й на досягненнях вітчизняних наукових центрів», − зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України.

Очільник відомства наголосив, що з урахуванням нових тенденцій вітчизняна аграрна наука вже зробила детальний аналіз ситуації. Вихід вітчизняної аграрної науки на новий етап призведе до якісних змін. Тому Микола Присяжнюк зазначив, що  основне завдання,  яке наразі стоїть перед Академією, − якнайшвидше  розробити Стратегію свого подальшого розвитку.

«Особливе місце у цій Стратегії має посісти питання наукового забезпечення трансферу інновацій. Адже Уряд України взяв курс на активізацію розвитку економіки, який здебільшого базується на впровадженні сучасної інноваційної політики», − додав Микола Присяжнюк.

Також Міністр нагадав, що найближчим часом Уряд розгляне Державну програму активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, розробником і виконавцем значної кількості програм якої є Міністерство аграрної політики та продовольства України. Тому інноваційна та наукова діяльність НААНУ сприятиме реалізації потенціалу вітчизняного аграрного виробництва.

                                                

версія для друку