українська російська англійська
КМДА: У 2013 році Програма капітальних вкладень збереже своє соціальне спрямування
26.02.2013 | 16:55
Київська МДА

Незважаючи на обмеженість коштів, Програма капітальних вкладень на 2013 рік націлена на збереження свого соціального спрямування. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, продовжать діяти програми будівництва доступного та соціального житла. Так, на завершення будівництва 4 пускових житлових будинків, що дозволить забезпечити житлом 869 сімей, місто заклало понад 34 млн. грн.

Він також наголосив, що планується завершити роботи з реконструкції приймальних відділень 2-х лікарень на 435 ліжко-місць, відкрити 3 нові амбулаторії лікарів сімейної медицини в Голосіївському, Дарницькому та Деснянському районах.

«Що стосується освітньої галузі, то сюди плануємо залучати кошти Державного фонду регіонального розвитку. З їхньою допомогою передбачається будівництво дитячого садка у 4-му мікрорайоні житлового масиву Позняки, продовження реконструкції дитячої школи мистецтв імені Вериківського на вулиці Воровського, 2 та зведення прибудови до середньої школи на вулиці Р. Окіпної. Крім того, планується завершити реконструкцію трьох дитячих садочків у Оболонському та Подільському районах», – зазначив Руслан Крамаренко.

 

версія для друку