українська російська англійська
На запитання громадян на урядовій гарячій лінії відповідало керівництво ДСНС
26.02.2013 | 18:45
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

26 лютого заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Анатолій Бойко відповів на запитання громадян в рамках проведення прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України. Усі звернення, які надходили до ДСНС України, були ретельно розглянуті та опрацьовані. Найближчим часом на них будуть дані професійні відповіді. Заступник Голови Держслужби відзначив, що жодне клопотання не залишиться поза увагою керівництва Служби.

Водночас Анатолій Бойко закликав керівний склад ДСНС України рішуче та злагоджено реагувати на всі звернення людей, які чи то письмово, чи то у телефонному режимі надходять до відомства.

«Часто телефонують люди, проблеми яких жодним чином не пов'язані з діяльністю Державної служби з надзвичайних ситуацій. Але ми і в таких випадках намагаємося допомогти – ми перенаправляємо звернення до відомств, в межах компетенції яких є вирішення цих питань, ми беремо під контроль вирішення критичних ситуацій, намагаємось порадити до кого можна звернутися за підтримкою. Не кажучи вже про питання, які безпосередньо стосуються рятувальних підрозділів, адже ми працюємо під гаслом «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». І як наголошував Голова ДСНС України Михайло Болотських, до наших підрозділів відбираються люди, які працюють за принципами професійності, порядності та чесності», - сказав Анатолій Бойко.

Звертаємо Вашу увагу, що пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України проводиться відповідно до встановленого графіку за участю керівництва всіх центральних органів виконавчої влади почергово за номером телефону: (044) 254 05 65. З графіком можна ознайомитися на Урядовому порталі за посиланням:  http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/officialcategory?cat_id=244866714

версія для друку