українська російська англійська
Мінприроди: Укладання угод на видобування сланцевого газу можливе після урахування усіх екологічних ризиків
26.02.2013 | 19:41
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков у ході 4-ї Щорічної конференції інституту Адама Сміта «Український енергетичний форум» у Києві висловив надію на активізацію роботи з Chevron у сфері видобутку сланцевого газу. При цьому Міністр акцентував увагу на тому, що  укладення договору та розробка проекту можливі після урахування всіх екологічних ризиків.

«Спочатку потрібно укласти договір і розробити проект, врахувати всі екологічні ризики, про які йде мова. Коли це буде зроблено, можливо, вже в цьому році встигне закластися одна свердловина для видобутку сланцевого газу», - зазначив О.Проскуряков.

 Також він повідомив про розширення меж міжнародного співробітництва у сфері розробки та видобування сланцевого газу. Італійська компанія Eni в рамках співпраці з британською нафтогазовою компанією Cadogan можуть закласти першу свердловину по розвідці сланцевого газу в Україні вже в 2013 році. За словами Міністра, «всі фахівці проходять відповідне навчання в Європі. Цього року мають закласти першу свердловину».

 

версія для друку