українська російська англійська
У МОНмолодьспорту проведено нараду щодо впровадження проекту eTwinning у ЗНЗ України
27.02.2013 | 09:32
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Під головуванням заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Бориса Жебровського проведено нараду щодо впровадження проекту Європейського Союзу eTwinning у загальноосвітніх навчальних закладах України. Серед учасників: керівник сектору освіти, науки, технологій та інформаційного суспільства Представництва Європейського Союзу в Україні Віра Рибак, керівник проекту eTwinning в Україні Сергій Теплов, менеджер проектів та партнерських зв'язків Британської Ради в Україні Олександр Шаленко, представник Goethe-Institut в Україні Петра Кьопермайер, головний спеціаліст МОНмолодьспорту Оксана Коваленко.

Борис Жебровський відзначив актуальність та важливість цього проекту для навчальних закладів України, який дозволить учням підвищити мотивацію до вивчення іноземних мов та покращити навички використання інформаційно-комунікаційних технологій. Вчителі, в свою чергу, будуть встановлювати прямі контакти з фахівцями інших європейських країн, обмінюватися досвідом та опановувати сучасні методи викладання.

Координатор проекту в Україні від Європейського Союзу Віра Рибак підкреслила, що eTwinning – це ініціатива Європейської комісії, спрямована на розвиток співпраці європейських шкіл за допомогою інформаційних і комунікаційних технологій шляхом надання необхідних інструментів. Учителі та школярі, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з європейськими школами.

Усього в проекті від України беруть участь 77 шкіл.

версія для друку