українська російська англійська
КМДА: Понад 100 млн. грн. будуть спрямовані на модернізацію ЖКГ
27.02.2013 | 10:44
Київська МДА

Згідно з Програмою соціально-економічного розвитку Києва на 2013 рік понад 100 млн. грн. будуть спрямовані на модернізацію інфраструктури житлово-комунального господарства столиці. Загальний обсяг асигнувань із міського бюджету на об’єкти Програми складає 1 514,5 млн. грн. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, зважаючи на значний ступінь зношеності комунальних інженерних мереж та високу аварійність окремих ділянок, у Програмі на 2013 рік передбачені асигнування з міського бюджету на ліквідацію наслідків 5 аварій на об’єктах каналізаційного господарства в обсязі 8,2 млн. грн. та на завершення будівництва каналізаційних колекторів – 10 млн. грн. На ремонт та реконструкцію водопровідних мереж передбачено 6,4 млн. грн.

«У сфері житлово-комунального господарства є декілька пріоритетів. По-перше, це Бортницька станція аерації. На її території реконструюється декілька об’єктів, на які виділено 19,1 млн. грн. Одночасно ми будемо працювати над виділенням коштів з державного бюджету, адже реконструкція БСА – це дуже масштабний проект і він важливий не тільки для Києва, а й для інших міст, що розташовані нижче за течією Дніпра. Другим із пріоритетів фінансування є енергозбереження. Ми заклали кошти на оснащення житлових будинків теплолічильниками, реконструкцію котелень, на продовження програми термосанації будівель бюджетної сфери. Загалом ця сума складає більше 28,5 млн. грн. Крім того, 8 млн. грн. передбачено на ремонт ліфтів», – зазначив Руслан Крамаренко.

 

версія для друку