українська російська англійська
На розвиток транспортної інфраструктури столиці в 2013 році передбачено 949 млн. гривень
27.02.2013 | 12:46
КИЇВСЬКА МДА

Згідно з Програмою соціально-економічного розвитку Києва на 2013 рік 949 млн. грн. будуть спрямовані на розвиток транспортної інфраструктури столиці. Загальний обсяг асигнувань із міського бюджету на об’єкти Програми складає 1 514,5 млн. грн. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, по 300 млн. грн. буде спрямовано на будівництво транспортної розв’язки на Поштовій площі та станції «Теремки» Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену, 150 млн. грн. – на будівництво Подільського мостового переходу, 56,6 млн. грн. – на реконструкцію вул. Васильківської.

«Ми вже маємо низку розпочатих об’єктів, які необхідно завершити, щоб зменшити затори на дорогах. Зокрема, до Дня Києва планується відкрити транспорту розв’язку на Поштовій площі. Разом із завершенням реконструкції площі передбачається облаштувати пішохідну зону на вулиці Сагайдачного, демонтувати трамвайні колії на Контрактовій площі та вулиці Братській. Асигнування також виділені на продовження робіт із будівництва Подільського мостового переходу, реконструкції проспекту Петра Григоренка, будівництво розв’язки на правобережних підходах до Південного мосту зі з’їздами з вулиці Саперно-Слобідської на Столичне шосе, під’їзної дороги до аеропорту «Жуляни». Також у поточному році планується відкрити станцію метро «Теремки», передбачені кошти й на початок проектування метро на житловий масив Виноградар та станції «Львівська брама», – зазначив Руслан Крамаренко.

Крім того, він повідомив, що 25 млн. грн. закладено на реконструкцію ескалаторних комплексів у метрополітені, що підвищить надійність їхньої роботи та сприятиме енергозбереженню. Також передбачені додаткові кошти на встановлення світлофорів, облаштування велосипедних доріжок та пішохідних містків над трасою швидкісного трамваю на Троєщині.

 

версія для друку