українська російська англійська
Затверджено новий статут Івано-Франківської ОДТРК
27.02.2013 | 14:33
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Держкомтелерадіо України своїм наказом затвердив нову редакцію статуту Івано-Франківської обласної державної телерадіокомпанії «Карпати».

Як йдеться у тексті документа, ТРК веде інформаційну, творчо-виробничу і фінансово-господарську діяльність та має відповідно до законодавства переважне право на використання державних теле- і радіомереж на території регіону.

Згідно із статутом, телерадіокомпанія є юридичною особою, заснованою на державній власності та підпорядкованою Держкомтелерадіо. «Карпати» фінансуються за рахунок державного бюджету, а також коштів добровільної допомоги чи пожертвувань, пасивних доходів, інших надходжень, не заборонених законодавством України. Окрім того, установа може укладати угоди, здійснювати зовнішньоекономічну діяльність, а також реалізовувати свою продукцію, продавати право на показ телефільмів і програм власного виробництва, надавати фахові консультації. Водночас, майно «Карпат» є державною власністю і закріплюється за ним на правах оперативного управління.

Також телерадіокомпанія здійснює трансляцію своїх програм відповідно до затверджених обсягів держзамовлення, здійснює контроль за її якістю, узгоджує з Держкомтелерадіо плани розвитку матеріально-технічної бази тощо. Кандидатура генерального директор теж погоджуватиметься із Комітетом.

З метою дотримання статуту, прав журналістів, технічних працівників компанії функціонуватиме редакційна рада «Карпат». Половина її складу обиратиметься безпосередньо творчим колективом ТРК, а інша частина – затверджуватиметься Держкомтелерадіо.

Детальніше із новим статутом Івано-Франківської ОДТРК можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо у рубриці «Законодавча база» http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/category/main?cat_id=94566.

 

 

 

 

версія для друку