українська російська англійська
Леонід Кожара взяв участь у відкритті Українсько-польського форуму партнерства
27.02.2013 | 14:45
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

27 лютого 2013 року Міністр закордонних справ України Леонід Кожара, перебуваючи з офіційним візитом у Республіці Польща, разом з керівником МЗС Польщі Радославом Сікорським взяв участь у відкритті П’ятого Українсько-польського форуму партнерства.

„Україна та Польща мають вивчати й пропагувати спільні історичні здобутки, що стане важливою запорукою спільного майбутнього двох держав і народів у Європейському Союзі”, – наголосив Міністр Л.Кожара, виступаючи перед учасниками Форуму. Глава українського МЗС високо оцінив результати Саміту Україна-ЄС, зокрема, в контексті перспективи підписання цього року Угоди про асоціацію, включаючи створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом.

У рамках Форуму провідні політичні, громадські та наукові діячі двох держав обговорять широке коло питань двосторонніх відносин.

 

Довідково

Форум створено на підставі домовленостей, досягнутих 16 грудня 2009 р. між Міністрами закордонних справ України та Республіки Польща, та діє під їх патронатом. Метою його діяльності є неформальне обговорення, поза рамками офіційного політичного діалогу між двома державами, питань, пов’язаних із спільною історією та сучасним політично-суспільним розвитком двох держав.

Співголовами Форуму з української сторони є Президент Українського Союзу промисловців і підприємців (УСПП) України, народний депутат України Анатолій Кінах; з польської сторони – депутат Європейського Парламенту Павел Залевський (з 24 січня 2013 р.).

До складу учасників Форуму входять політичні діячі, представники громадських організацій, навчальних і дослідницьких закладів та журналісти.

 

 

версія для друку