українська російська англійська
Від початку року Держфінінспекція відшкодувала втрат держави на 124 млн. грн.
27.02.2013 | 16:14
Прес-служба державної фінансової інспекції

Органи Держфінінспекції України протягом січня 2013 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів держави на суму 124,5 млн. грн. Із них значну частину становлять відшкодування втрат, виявлених у попередні роки (65 млн. грн.).

Загальна сума відшкодованих втрат складається з коштів, які в результаті контрольних дій надійшли до бюджетів, бюджетних установ і організацій та підприємств (30,2 млн. грн.), а також із відшкодувань і поновлень незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів (94,3 млн. грн.).

Загальна ж сума виявлених держфінінспекторами у січні ц.р. фінансових порушень становить близько 341,5 млн. грн.

Протягом звітного періоду фінансові інспектори перевірили 538 підприємств, установ і організацій.

Результати проведених протягом січня 2013 року контрольних заходів засвідчили покращання стану фінансово-бюджетної дисципліни в державі: зменшилась питома вага підприємств, установ та організацій, які допустили порушення, та обсяги допущених об’єктами контролю фінансових порушень. Так, питома вага втрат відносно до охоплених контролем ресурсів становить менше ніж 0,6%. У січні минулого року цей показник був майже 2,5%.

Довідково

Протягом 2012 року органи Держфінінспекції України забезпечили відшкодування втрат державних ресурсів на суму 1,9 млрд. грн. Упродовж 2012 року фінансові інспектори перевірили понад 8,1 тис. підприємств, установ і організацій.

 

 

версія для друку