українська російська англійська
Діючий голова ОБСЄ наголошує на необхідності позитивних зрушень у гуманітарному вимірі діяльності ОБСЄ
27.02.2013 | 19:41
Прес-служба Міністерства закордонних справ

У Варшаві 27 лютого Діючий голова ОБСЄ, Міністр закордонних справ України Леонід Кожара, обговорив пріоритети України у сфері прав людини, демократії та верховенства права під час зустрічі з Директором Бюро ОБСЄ з демократичних інституцій та прав людини Янушем Ленарчічем.

Боротьба з торгівлею людьми, свобода ЗМІ та навчання молоді з питань прав людини – серед головних пріоритетів Українського головування в ОБСЄ у 2013 році.

«Україна, як і раніше, переконана, що прогрес у людському вимірі є необхідною передумовою для посилення безпеки на просторі ОБСЄ» - заявив Міністр Л.Кожара, наголосивши на важливій ролі БДІПЛ у сприянні імплементації державами-учасницями ОБСЄ їхніх зобов’язань у людському вимірі.

Л.Кожара та Я.Ленарчіч також обговорили питання підтримки з боку БДІПЛ зусиль Українського головування, спрямованих на посилення ефективності діяльності Організації у людському вимірі.

«Головування відіграє важливу роль у підтримці зобов’язань в рамках ОБСЄ, зокрема тих, що належать до сфери прав людини, демократії та верховенства права», - заявив Я.Ленарчіч.

Під час візиту Л.Кожари до штаб-квартири БДІПЛ у Варшаві Я.Ленарчіч поінформував про основні напрямки діяльності БДІПЛ, зокрема, у сферах демократичних виборів, боротьби з проявами нетолерантності та злочинами, скоєними на ґрунті ненависті, щодо ситуації навколо рома і сінті, просування гендерної рівності. Він також підкреслив необхідність подальших зусиль у інших сферах, зокрема, у забезпеченні захисту і безпеки правозахисників.

 

 

 

версія для друку