українська російська англійська
Держфінінспекція не допустила зайвих витрат коштів у сфері держзакупівель на 243 млн. грн.
28.02.2013 | 11:13
Прес-служба Державної фінансової інспекції

За результатами оперативного моніторингу ризикових державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) за січень-лютий 2013 року фахівці Держфінінспекції України не допустили зайвих витрат державних коштів у сфері державних закупівель на загальну суму близько 243 млн. грн.

Зокрема, через виявлені порушення було відмінено торги загалом на 88,5 млн. грн. та розірвано укладених договорів на суму 154,1 млн. грн.

«Уникнути порушень під час здійснення закупівель за державні кошти вдалося завдяки нашому оперативному контролю проведення закупівель та своєчасному втручанню наших працівників на всіх стадіях проведення закупівель», – повідомив Голова Держфінінспекції України Петро Андрєєв.

Найбільше зайвих витрат попередила Держфінінспекція в Донецькій області – на суму 107,3 млн. грн., що становить 44,2% загальної суми по Україні.

Суттєві результати роботи із попередження втрат у сфері державних закупівель також мають держфінінспекції в Луганській (33 млн. грн.), Кіровоградській (27,3 млн. грн.), Черкаській (23,9 млн. грн.), Волинській (12,7 млн. грн.), Чернігівській (9 млн. грн.), Тернопільській (8,1 млн. грн.), Івано-Франківській (6,8 млн. грн.), Львівській (5,5 млн. грн.) та Сумській (5,3 млн. грн.) областях.

Довідково

За результатами моніторингу та позапланових перевірок державних закупівель 2012 року територіальні органи Держфінінспекції України попередили втрат на закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти на суму 1,7 млрд. грн. Зокрема, за рахунок відміни конкурсних торгів – на суму 956,2 млн. грн. та шляхом розірвання укладених договорів – на суму 704,3 млн. грн.

 

версія для друку