українська російська англійська
Триває робота з увічнення пам'яті жертв Бабиного Яру
28.02.2013 | 11:28
Прес-служба Міністерства культури

Ескізний проект та макет організації території Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр», що передбачає будівництво Меморіального музею пам’яті жертв Бабиного Яру, 26 лютого презентувала архітектор, професор Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури Лариса Скорик під час наради у Міністра культури України Леоніда Новохатька.

Згідно із запропонованою концепцією, до його складу можуть увійти такі головні компоненти: Меморіальний музей пам’яті жертв Бабиного Яру; Алея праведників; Площа злагоди.

У разі схвалення представленого проекту передбачається, що переважну частину робіт із будівництва Музею та упорядкування території буде завершено до 75-роковин трагедії Бабиного Яру у вересні 2016 року.

 

Довідково

Бабин Яр – урочище на північно-західній околиці Києва. У період окупації Києва німецькими військами Бабин Яр був місцем масових страт і поховань, величезною братською могилою, де згідно з офіційними даними загинуло понад сто тисяч осіб — військовополонених, євреїв, циган, підпільників, партизанів... Лише за два дні (29 та 30 вересня) 1941-го року тут розстріляли майже 34 тис. євреїв.

 

версія для друку