українська російська англійська
Завершується прийом журналістських робіт на конкурс "Здоровим бути вигідно!"
28.02.2013 | 12:05
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

4 березня 2013 року – останній день, коли можна відправити роботу на Другий всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів «Здоровим бути вигідно!», який проводить Український фонд «Здоров’я» за офіційної підтримки МОЗ України, бюро ВООЗ в Україні та НСЖУ.

Конкурсні роботи мають спонукати людей до активного способу життя, занять фізичними вправами та спортом, здорового харчування, відмови від шкідливих звичок.

Гран-прі конкурсу – 10 000 грн. І премія – 5 000 грн., ІІ премія – 4 000 грн., ІІІ премія – 3 000 грн.

Окрема номінація «Спеціальна тема» конкурсу – «Медичне страхування» – запроваджена за підтримки генерального партнера СК «NGS». I премія – 5 000 грн., ІІ премія – 4 000 грн., ІІІ премія – 3 000 грн. Участь беруть матеріали усіх видів ЗМІ, у фокусі яких тема медичного страхування. 

До участі у конкурсі приймаються роботи, які вийшли друком чи в ефір у період із 19 грудня 2012 року по 1 березня 2013 року. Переможці стануть відомі 29 березня.

Анкету учасника конкурсу можна заповнити на сайті фонду (http://healthfund.com.ua/ua/projects/30-druhyi-konkurs-qzdorovym-buty-vyhidnoq/547-anketa-uchasnyka-druhoho-vseukrainskoho-konkursu-zdorovym-buty-vyhidno.html) Конкурсні роботи слід надсилати за адресою вул. Антоновича, 172, офіс 1314, ВГО «Український фонд «Здоров’я», або електронною поштою на адресу konkurs@healthfund.com.ua.

Компанія «Нова пошта» доставляє роботи на конкурс безкоштовно. Форма заявки на безоплатну доставку учасникам надсилається після заповнення анкети.

Для участі в конкурсі слід надати:

 

- для номінації «Друковані ЗМІ»: примірник видання зі статтею (у разі відсутності примірника – довідку про публікацію на офіційному бланку ЗМІ із печаткою та за підписом керівника ЗМІ і зазначенням дати виходу матеріалу); статтю повністю у pdf форматі;

- для номінації «Інтернет ЗМІ»: гіперактивне посилання на статтю; збережену сторінку, як веб-архів одним файлом; роздрукований screen-shot усього матеріалу із підписом керівника та печаткою ЗМІ на кожній сторінці;

- для номінації «Телебачення»: відеоматеріал, записаний на диск з логотипом ЗМІ у форматі mp4 або avi (до 10 мБ); ефірну довідку на офіційному бланку ЗМІ із печаткою та за підписом керівника ЗМІ, зазначенням дати виходу матеріалу;

- для номінації «Радіо»: аудіо матеріал, записаний на диск з джинглом чи позивними передачі та радіостанції у форматі МР-3 (до 10 мБ); ефірну довідку на офіційному бланку ЗМІ із печаткою та за підписом керівника ЗМІ, зазначенням дати виходу матеріалу.

 

Детальніша інформація за телефонами 067 935 70 75, (044) 220 04 98.

 

 

 

версія для друку