українська російська англійська
Торік ветерани-афганці Закарпаття отримали 4 квартири
28.02.2013 | 12:09
Закарпатська ОДА

Минулоріч афганці Закарпаття отримали 4 квартири. Ще 8 інвалідам війни, учасникам бойових дій в Афганістані та 2 вдовам загиблих здійснено ремонт квартир на суму понад 288 тис. грн. Цьогоріч для ремонтів осель «пільговиків» області заплановано 2,4 млн. грн. Про це розповів начальник департаменту соцзахисту населення Закарпатської ОДА під час зустрічі з керівниками ветеранських організацій.

     Керівник Закарпатської територіальної організації української спілки ветеранів війни в Афганістані Артур Шейдік під час зустрічі попросив сприяння голови  Закарпатської обласної адміністрації Олександра Ледиди у вирішенні кількох проблем. Зокрема, стосовно встановлення пам’ятника герою Радянського союзу Сергію Козлову, - ветерани-афганці планують зробити це до 25 річниці виводу військ з Афганістану.

   Також голова Закарпатської ОДА пообіцяв особисту допомогу у виділенні санаторних путівок для ветеранів-афганців: «Прошу упродовж тижня визначитись з кандидатурами тих, кому потрібне лікування. Їм виділять путівки у закарпатських санаторних закладах. Є й інший варіант: люди лікуються в області або за її межами власним коштом, а після повернення приносять до департаменту соцзахисту підтверджувальні документи – і ми стовідсотково компенсуємо вартість лікування».

 

версія для друку