українська російська англійська
Програма активізації розвитку економіки забезпечить стабільний розвиток України
28.02.2013 | 14:12
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Реалізація Державної програми активізації розвитку економіки  на 2013 – 2014 роки забезпечить стабільний розвиток України на роки. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час спілкування з працівниками ДП «Виробниче об’єднання «Київприлад».

«Реалізація програми розвитку економіки дасть можливість Україні стабільно розвиватися на роки наперед. Ми повинні перестати виживати і розпочати повноцінно жити», - сказав Микола Азаров.

При цьому він додав, що у людей повинна з’явитися впевненість у завтрашньому дні, у тому, що економіка буде стабільно розвиватися, зарплати зростатимуть, підвищуватиметься рівень соціального захисту.

Водночас Микола Азаров закликав керівництво космічної галузі шукати шляхи виходу на світові ринки.

«Ми ставимо завдання перед керівництвом космічної галузі  - шукати нові контракти і виходити  на світові ринки. Ми вже маємо такі гарні приклади як реалізація українсько-бразильського проекту «Циклон-4», - сказав Прем’єр-міністр. При цьому він додав, що Уряд уже розробив систему стимулів для підтримки космічної галузі.

Крім того, Микола Азаров ознайомився із зразками обладнання, яке виробляє «Київприлад» в рамках підготовки до пуску ракети-носія «Циклон-4» на бразильському космодромі Алкантара, приладами автоматики управління для російських транспортно-вантажних космічних кораблів «Союз» та «Прогрес-М», пристроями мікропроцесорного релейного захисту високовольтних мереж та обладнанням захисту від коротких замикань і інших аварій тощо.

 

версія для друку