українська російська англійська
Техас готовий співпрацювати з Харківщиною у сферах науки, сільського господарства та енергетики
28.02.2013 | 14:41
Харківська ОДА

Харківська делегація на чолі з головою облдержадміністрації Михайлом Добкіним 27 лютого відвідала Конгрес штату Техас. У залі засідань була ухвалена резолюція Конгресу штату Техас щодо Харківської області. У ній йдеться про співробітництво в галузях науки, сільського господарства, енергетичній сфері.

Також відбулася зустріч делегації Харківської області з держсекретарем штату Техас Джоном Стіном і губернатором штату Ріком Перрі. У ході зустрічі з губернатором йшлося про декілька аспектів можливої співпраці між Харківською областю і Техасом.

Зокрема, обговорювалося співробітництво у сфері сільського господарства. Штат Техас завдяки використанню нових технологій і напрацювань Техаського університету сільського господарства та механіки посідає перше місце в країні з виробництва яловичини. Цим досвідом техасці готові поділитися з харків’янами. У зв'язку з цим Рік Перрі доручив вивчити можливість співпраці з підготовки фахівців для розвитку сільського господарства Харківської області з використанням досвіду та напрацювань викладачів Техаського університету сільського господарства та механіки, який є кращим вузом в США в своїй галузі.

 

версія для друку