українська російська англійська
Залишилося ліквідувати ямковість на 160 кілометрах основних автошляхів
28.02.2013 | 15:45
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Станом на 27 лютого ліквідовано ямковість на 94% основних доріг загального користування державного значення. Залишилося відремонтувати 160 кілометрів основних автошляхів. Про це Прем’єр-міністру України Миколі Азарову доповіло керівництво Укравтодору.

Треба підкреслити, що йдеться про аварійний, невідкладний ремонт та про автошляхи загального користування. Вулиці, автомагістралі в населених пунктах належать до комунальної власності і відповідає за їх утримання місцева влада.

Нагадаємо, що внаслідок несприятливих погодних умов поточної  зими було значно пошкоджено дорожнє покриття. Загалом на початок робіт (12 лютого 2013 р) було уражено ямковістю 2 631 км основних доріг країни державного значення – вдвічі більше, ніж зазвичай після морозів та снігопадів.

Наразі вже відремонтовано після зимових перепадів температур дорогу Херсон – Джанкой – Феодосія – Керч, де було пошкоджено ямковістю майже 7 тисяч квадратних метрів. Наближається до завершення ремонт доріг Київ – Одеса, Одеса – Мелітополь – Новоазовськ, Ульяновка – Миколаїв, Запоріжжя – Донецьк.

Однак, ситуація з ремонтом доріг місцевого значення,  організацією якого повинна займатися місцева влада, викликає справедливі нарікання водіїв. Комунальні підприємства, на жаль, не завжди виконують свої обов’язки, дороги в межах багатьох населених пунктів ще залишаються покритими ямами. Автолюбителі ж спрямовують своє невдоволення на «Укравтодор», замість того, аби спитати з місцевих керівників за роботу, вимагати від влади на місцях раціонально використовувати кошти платників податків, професійно підходити до вирішення нагальних проблем громади, зокрема щодо ремонту доріг на вулицях своїх міст та сіл.

 

Інформація щодо усунення ямковості на основних дорогах загального користування державного значення

 

555

 

версія для друку