українська російська англійська
Держінформнауки:Україна може виробляти свою світлодіодну техніку
28.02.2013 | 17:55
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України виступило з пропозицією включити до Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки проект реконструкції мереж освітлення в містах Бориспіль та Бровари Київської області, а також у Житомирі з використанням сучасних енергозберігаючих освітлювальних приладів.

При реалізації заходу планується використання розробок, які є результатом виконання Державної цільової науково-технічної програми «Розробка і впровадження енергозберігаючих світлодіодних джерел світла та освітлювальних систем на їх основі». Виконавцем заходу визначено Державне публічне акціонерне товариство «Укрсвітлолізінг». Продукція реалізовуватиметься через механізм лізінгу за участі створеної Урядом державної компанії «Укрсвітлолізінг».

Нагадаємо, що Державна програма активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки вчора була розглянута на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України. Програма містить заходи, які сприятимуть імпортозаміщенню, випереджаючому розвитку стратегічно важливих галузей економіки та її структурній модернізації на основі широкого впровадження новітніх технологій у виробництво.

 

версія для друку