українська російська англійська
К. Грищенко провів селекторну нараду з питань реалізації Закону України "Про екстрену медичну допомогу"
28.02.2013 | 18:03
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

28 лютого ц.р. під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка була проведена друга у цьому році селекторна нарада з питань реалізації Закону України «Про екстрену медичну допомогу».

У нараді взяли участь керівники МОЗ, Мінфіну, Державної санітарно-епідеміологічної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами, Державної служби контролю за наркотиками, а також представники обласних державних адміністрацій, Автономної Республіки Крим, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.

Учасники наради поінформували про хід виконання відповідних доручень за результатами селекторної наради від 16 січня ц.р., а також стан реалізації закону «Про екстрену медичну допомогу» в регіонах.

К.Грищенко підкреслив необхідність прискорення вирішення найбільш актуальних питань з точки зору реалізації Закону. «Наголошую на неухильному виконанні урядових доручень у такій сфері як реформування «швидкої допомоги». Першочергової уваги сьогодні потребує забезпеченість регіонів сучасним автотранспортом,  завершення процедури передачі майна центрам екстреної медичної допомоги, завершення виділення приміщень для оперативно-диспетчерських служб та обладнання автомобілів «швидкої» засобами GPS-навігації, які будуть узгоджуватися із загальною архітектурою проекту «Вчасна допомога», - зазначив Віце-прем’єр-міністр України.

версія для друку