українська російська англійська
Олександр Вілкул: З 2011 року в Севастополі вже 66 сімей отримали ключі від нових квартир
01.03.2013 | 10:30
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул у Севастополі в рамках реалізації державної програми «Доступне житло» вручив ключі від квартир 15 новоселам у новому 5-ти поверховому будинку.

«Сьогодні ключі від нових квартир отримали ще 15 сімей севастопольців - робітники, лікарі, працівники бюджетної галузі. Таким чином, з 2011 року в Севастополі, завдяки підтримці держави, вже 66 родин отримали нові квартири», - сказав Олександр Вілкул.

Як зазначив Віце-прем'єр-міністр, забезпечення громадян України доступним і якісним житлом - один з пріоритетів державної політики Президента Віктора Федоровича Януковича. У 2012 році за підтримки держави більше 4 тисяч сімей в Україні знайшли нове житло.

У Севастополі в 2011-2012 роках в рамках реалізації проекту «Доступне житло» введено в експлуатацію три будинки. У цьому році передбачено введення в експлуатацію ще трьох будинків.

«У 2013 році будуть активізовані діючі програми доступного житла та молодіжного кредитування, буде розпочато програму будівництва житла індустріальним методом. Це шлях, яким йшли європейські країни - масштабне індустріальне будівництво. Це будівництво цілих мікрорайонів. Наша мета вийти на будівництво 30-50 тис. квартир на рік. Це можна зробити за кілька років», - підкреслив Віце-прем'єр-міністр України.

Виступаючи на урочистому заході, голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба подякував Віце-прем'єр-міністру України Олександру Вілкулу за підтримку в розвитку міста.

 

версія для друку