українська російська англійська
На Житомирщині валовий регіональний продукт за два роки зріс на третину
01.03.2013 | 10:48
Житомирська ОДА

Поступальний рух регіону насамперед визначають макроекономічні показники. Рівень розвитку економіки Житомирщини визначає валовий регіональний продукт, який у 2010 році складав 14 млрд. грн., а зараз близько 21 млрд. грн., тобто зріс на третину. Таке збільшення було досягнуто насамперед завдяки розвитку промисловості. За темпами приросту промислового виробництва впродовж останніх 2-х років область посідає лідируючі позиції у державі. Кількість нових промислових об’єктів зросла більш як на 100 одиниць. На цьому наголосив голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук у вступному слові на прес-конференції зі ЗМІ.

28 лютого голова Житомирської облдержадміністрації провів прес-конференцію для представників регіональних та загальноукраїнських ЗМІ, яка була присвячена підсумкам соціально-економічного розвитку Житомирщини за три роки діяльності Президента України Віктора Януковича, аналізу проблем і перспектив розвитку регіону та обговоренню загальноукраїнських тенденцій соціально-економічного розвитку.

За його словами, на Житомирщині успішно реалізовано комплекс заходів для покращення інвестиційної привабливості регіону.

«Так Житомирський регіон єдиний серед інших регіонів держави провів потужний інвестиційний форум у Києві, презентувавши свій потенціал більш як 80 країнам світу. Вжиті заходи дозволили у 1,5 рази, порівняно з кінцем 2009 року, збільшити загальний обсяг іноземного капіталу, який зараз складає 363,8 млн. дол.», - наголосив Сергій Рижук.

Область активно працює над розвитком внутрішнього ринку регіону, враховуючи вимоги часу щодо зменшення на 25% імпортозалежності держави. У травні 2013 року почне функціонувати м’ясокомбінат у м. Новограді-Волинському, що зменшить потреби області у закордонних товарах.

 

 

 

версія для друку