українська російська англійська
Для кожного району Херсонщини придбають по одному автомобілю швидкої допомоги
01.03.2013 | 11:03
Херсонська ОДА

Ми працюємо в рамках Плану дій, який затверджено та направлено до Міністерства охорони здоров’я. Йдеться про те, що ми маємо приміщення для Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, в якому зараз проводяться ремонтні роботи. Зараз використано біля 70% коштів, які узгоджено з Держінвестпроектом, зазначив перший заступник голови Херсонської облдержадміністрації - керівник апарату Вячеслав Білий під час Всеукраїнської селекторної наради, яку провів Віце-прем’єр-міністра України Костянтин Грищенко та Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова.

Звітуючи про забезпечення медичним транспортом, Вячеслав Білий повідомив, що на даний час проводиться робота із головами районних державних адміністрацій, керівниками місцевого самоврядування та представниками бізнесу щодо закупки у кожному районі області по одному автомобілю класу «В».

Костянтин Грищенко, в свою чергу, відзначив правильність підходу до придбання медичного транспорту в області.

У ході наради також було проаналізовано роботу регіональних підрозділів екстреної медичної допомоги щодо виконання нормативів доїзду "швидких" (10 хвилин у містах та 20 - у сільській місцевості) та відзначено позитивну динаміку у цьому процесі.

Лариса Богатирьова наголосила на необхідності чіткої звітності регіонів щодо забезпечення бригад екстреної медичної допомоги лікарськими засобами, зокрема наркотичними, а також виробами медичного призначення.

версія для друку