українська російська англійська
Павло Лебедєв: Перехід до комплектування ЗСУ військовослужбовцями за контрактом - вимога часу
01.03.2013 | 11:05
Прес-служба Міністерства оборони

Перехід до комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом – вимога часу. Таке переконання 28 лютого висловив Міністр оборони України Павло Лебедєв під час розширеного засідання колегії оборонного відомства у Києві.

«За один рік навчити солдата військовій науці складно. Отже, сьогодні у нас є два шляхи: повернутися до строкової служби терміном 2-3 роки, або рухатися далі до професійного війська. Значну частину цього шляху нами вже пройдено», – зазначив він.

Павло Лебедєв акцентував увагу на належній мотивації молодих людей, які вирішили пов’язати життя з військовою службою за контрактом. За його словами, йдеться про відповідний рівень грошового забезпечення, вирішення житлового питання, забезпечення соціальних гарантій тощо.

«Тут ми маємо підтримку Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, який тримає це питання на постійному контролі», – зазначив глава оборонного відомства.

Міністр оборони також підкреслив важливість посилення ідеологічної складової в загальній системі виховання особового складу. «Солдат без ідеології – не солдат. Кожний військовослужбовець насамперед – патріот своєї Вітчизни. Питання ідеології за своєю значимістю знаходиться на одному рівні з бойовою підготовкою, а отже, потребує належної уваги», – підкреслив Павло Лебедєв.

 

версія для друку