українська російська англійська
Олександр Вілкул: У квітні в Севастополі буде відкрито новий автомобільний міст
01.03.2013 | 11:20
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул провів виїзну нараду на будівництві моста в районі міського залізничного вокзалу в Севастополі. Олександр Вілкул поставив завдання в квітні відкрити рух мостом.

«Уряд реалізує комплекс проектів з розвитку та модернізації інфраструктури, в тому числі транспортної. Новий міст забезпечить розвиток логістичного потенціалу Севастополя, підвищить безпеку руху автотранспорту та комфорт пасажирів», - сказав Олександр Вілкул.

Новий міст біля залізничного вокзалу стане основним шляхом сполучення наземного транспорту між Ленінським і Нахімовським районами і містом.

Завдяки приєднанню двох нових мостів до двох існуючих буде збільшено з трьох до п'яти кількість смуг для руху автотранспорту. Це забезпечить проїзд по двох смугах з центру міста і за трьома - з Корабельної сторони.

Уже встановлені металоконструкції моста й опори контактної тролейбусної мережі, створені необхідні комунікації. Виконуються роботи по розбивці кордонів дорожньої розв'язки та під'їзних шляхів.

У нараді взяли участь голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба та начальник державного підприємства "Придніпровська залізниця" Ігор Гладких.

Олександр Вілкул поставив завдання підприємству "Придніпровська залізниця" закінчити будівельні роботи і відкрити рух по мосту в квітні 2013 року.

Довідково

Старий міст, побудований в 50-х роках минулого століття, вже давно потребував реконструкції. Через його низьку пропускну здатність жителі потрапляли в годинні пробки, які негативно позначалися на всій транспортній мережі міста. У травні 2012 року за дорученням Президента України Віктора Януковича було розпочато будівництво нового моста.

 

версія для друку