українська російська англійська
О. Вілкул: Держава надасть підтримку Севастополю для закінчення будівництва хірургічного корпусу лікарні ім. Пирогова
01.03.2013 | 11:32
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

У рамках робочої поїздки в Автономну Республіку Крим Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул провів нараду з питань будівництва нового хірургічного корпусу в Севастопольській клінічної лікарні № 1 імені Пирогова. Створення сучасного хірургічного корпусу на 150 місць дозволить проводити 15-20 невідкладних операцій на добу.

«В Україні, в тому числі і Севастополі, ведеться системне оновлення медичних установ. Держава надасть необхідну підтримку Севастополю для закінчення будівництва хірургічного корпусу клінічної лікарні імені Пирогова», - сказав Олександр Вілкул.

У Севастопольській міській лікарні № 1 ім. Пирогова обслуговується більше 100 тис. осіб. Тут надається понад 80% всієї невідкладної і хірургічної допомоги по місту (нейрохірургія, травматологія, урологія, ЛОР, щелепно-лицьова хірургія, мікрохірургія ока тощо).

«Завдяки підтримці Уряду в клінічній лікарні імені Пирогова - одній з найважливіших медичних установ Севастополя - створено новий хірургічний корпус. Сучасне обладнання підвищить якість медичної допомоги жителям міста», - сказав начальник управління охорони здоров'я Севастопольської міської адміністрації Віктор Пологов.

У новому хірургічному корпусі виконані всі будівельні і ремонтні роботи. Придбано необхідне обладнання, меблі та техніка. На даний момент ведеться встановлення сучасного томографа, переданого Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем.

Держава надає підтримку Севастополю і загалом АРК. Як повідомлялося раніше, для того, щоб жителі Севастополя були забезпечені питною водою, Уряд з Резервного фонду виділив 9,2 млн грн.

Довідково

У Севастополі реалізується ряд проектів з підвищення якості медичного обслуговування, зокрема, комплексної модернізації медустанов.

Так, для надання допомоги пацієнтам з хворобами системи кровообігу в 2011 році в клінічній лікарні №1 було відкрито відділення ангіографії та ендоваскулярної хірургії, де вперше було розпочато проведення коронароангіографії і стентування серцевих судин. Також на базі цієї лікарні ведуться роботи зі створення кардіологічного центру.
У 2012 році в Севастополі відкрито поліклініку для людей з особливими потребами, зокрема, інвалідів-візочників та інвалідів Великої Вітчизняної війни, введено в експлуатацію сучасний фельдшерсько-акушерський пункт в с. Фронтове, проведено капітальні ремонти у відділеннях шести міських лікарень і онкологічному диспансері.

Для підвищення якості медобслуговування цьогоріч у Севастополі буде продовжено ремонтні роботи в шести міських лікарнях і тубдиспансері,  створення міського Перинатального центру і будівництво поліклініки загальної практики сімейної медицини в мікрорайоні Бухта Козача.

У Севастополі торік було придбано 20 машин екстреної медичної допомоги, оснащених сучасним обладнанням, і 3 реанімобілі. Для медустанов Севастополя в 2012 році було придбано спеціальне обладнання, зокрема, стоматологічну рентгенологічну установку для міськлікарні №6, кисневий концентратор для міськлікарні № 4, холодильні камери для Центру крові.

 

версія для друку