українська російська англійська
На Херсонщині відкрився "Південний агропромисловий ярмарок "Фермер-2013"
01.03.2013 | 12:14
Херсонська ОДА

У м. Херсоні розпочала роботу виставка «Південний агропромисловий ярмарок «Фермер-2013», який триватиме до 2 березня поточного року. На виставці представлено різноманітну продукцію: насіннєвий матеріал, спеціалізовану техніку для виробництва плодоовочевої та баштанної продукції, засоби захисту рослин, пакувальна тара, саджанці тощо.

Ярмарок відвідав заступник голови Херсонської облдержадміністрації Михайло Мельник, який привітав учасників та подякував за те, що представляють свою продукцію, адже вони тим самим надають можливість сільгосптоваровиробникам ознайомитися з новітніми досягненнями науки та техніки у сферах виробництва та збереження продуктів харчування і сільськогосподарської продукції.

Крім того, учасники виставки мають змогу провести переговори та заключити контракти на поставку своєї продукції.

В рамках ярмарку відбулася міжнародна науково-практична конференція «Ринок нових можливостей реалізації сільськогосподарської продукції. Інфраструктурний розвиток агропромислового комплексу».

Участь у роботі конференції взяли представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, науки та освіти, сільгоспвиробники, фермери, покупці (споживачі) овоче-баштанної та плодової продукції, підприємства постачальники  насіннєвого матеріалу, спеціалізованої техніки для виробництва плодоовочевої  та баштанної продукції, засобів захисту рослин, представники переробних підприємств, супермаркетів, оптових ринків.

 

 

версія для друку