українська російська англійська
На Черкащині понад 500 тис. громадян користуються соціальними пільгами
01.03.2013 | 13:49
Черкаська ОДА

В області проживає близько 504 тис. громадян, які згідно чинного законодавства користуються відповідними пільгами. На їх фінансування з Держбюджету в 2012 році було виділено понад 226 млн. грн., що на 23 млн. грн. більше, ніж у 2011 році, повідомляють у Головному управлінні праці та соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації.

Завдяки Реєстру пільговиків в області забезпечено облік даних про пільгові категорії населення за соціальною ознакою та запроваджено систему адресних розрахунків за фактично надані їм послуги.

Як показав підсумковий аналіз, середній відсоток електронного обміну інформацією про надані пільги між управліннями праці та соціального захисту населення і надавачами послуг зріс за останній рік більше, ніж на 6% і становить 89,1%.

Справами доводять свою професійність фахівці управлінь праці та соціального захисту населення Золотоніської, Чигиринської, Кам’янської, Драбівської райдержадміністрацій та Ватутінської міської ради.

Позитивної динаміки в показниках діяльності досягли за 2012 рік управління Канівської, Смілянської, Тальнівської, Христинівської, Лисянської райдержадміністрацій та Смілянської міської ради.

Центр з нарахування та здійснення соціальних виплат забезпечує щомісячне нарахування різних видів державної допомоги понад 80 тисячам сімей області. Безперебійно і своєчасно формуються та друкуються відомості на виплату субсидій, компенсацій, різних видів допомоги загальним контингентом близько 500 тисяч осіб, здійснюється оформлення необхідної платіжної документації. Проводиться суцільний моніторинг стану соціального захисту населення області.

У зв’язку з відзначенням 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні оперативно та своєчасно організована виплата разової грошової допомоги 60,5 тисячам ветеранів війни усіх відомств області на суму 26,2 млн. грн. 88% одержувачів (53,1тис.) є ветеранами Великої Вітчизняної війни.

Центр здійснює організацію роботи комісії з надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів обласного бюджету. Протягом 2012 року зазначена комісія розглянула 2,6 тис. звернень громадян, з яких отримали допомогу 2060 осіб на загальну суму 361,2 тис. грн., що на 74 тис. більше попереднього року). 65,7% цих отримувачів – громадяни міста Черкаси.

 

версія для друку