українська російська англійська
МОЗ: розпочались розкриття пропозицій учасників торгів на закупівлю ліків у 2013 році
01.03.2013 | 15:31
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

З 1 березня МОЗ України у рамках здійснення державних закупівель лікарських засобів і виробів медичного призначення переходить у активний етап розкриттів пропозицій учасників торгів.

Вже першого весняного дня проводиться розкриття пропозицій учасників торгів із закупівлі лікарських засобів для лікування розсіяного склерозу, а також продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію.

Протягом першої декади березня буде відомо, які кількісні, якісні і медико-технічні параметри предметів закупівель відповідно до вимог МОЗ України готові запропонувати потенційні постачальники у межах забезпечення хворих на закупівлю реактивами для проведення скринінгу новонароджених на фенілкетонурію та вроджений гіпотеріоз; тест-системами для скринінгу новонароджених на адреногенітальний синдром; тест-системами для проведення скринінгу новонароджених на муковісцидоз; ендопротезами і наборами інструментів для імплантації, виробами медичного призначення для хворих у до- та післяопераційний період з трансплантації; антиретровірусними препаратами для профілактики і лікування ВІЛ/СНІДу дорослих, підлітків і дітей, лікарськими засобами для лікування онкогематологічних хворих дорослого віку, імунобіологічними препаратами для проведення імунопрофілактики населення.

Станом на 1 березня на виконання бюджетної програми КПКВ 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" включено до річного плану закупівель, тобто розпочато процедур закупівель, у т. ч. з урахуванням пролонгації дії договорів 2012 року на 20% за напрямом "Програми і централізовані заходи з імунопрофілактики" на загальну суму у 1 934,0 млн. грн. , що становить 92,4% від загального річного плану закупівель лікарських засобів і виробів медичного призначення у 2013 році.

Включено до річного плану закупівель, тобто розпочато процедури закупівлі і очікується розкриття пропозицій учасників торгів за такими важливим напрямами забезпечення, як імунізація населення і забезпечення умов температурного контролю імунобіологічних препаратів (303,0 млн. грн.), лікування туберкульозу (130,8 млн. грн.), профілактика і лікування ВІЛ/СНІДу (293,1 млн. грн.), забезпечення хворих дорослого віку на онкологічні, онкогематологічні захворювання і хронічний мієлоїдний лейкоз (294,8 млн. грн.), лікування онкохворих дітей (206,2 млн. грн.), розвитку донорства крові та її компонентів (67,1 млн. грн.), проведення лікування безплідності жінок методами допоміжних репродуктивних технологій (6,6 млн. грн.), лікування дорослих хворих на гемофілію (63,6 млн. грн.), запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань (262,6 млн. грн.), розвитку системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю (12,0 млн. грн.), закупівлі ендопротезів і наборів інструментів для імплантації (23,1 млн. грн.), лікування хворих на розсіяний склероз (73,5 млн. грн.) та цукрового діабету (19,2 млн. грн.).

На виконання заходів "Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини до 2016 року" розпочато закупівлі медикаментів для дітей, хворих на хворобу Гоше (15,3 млн. грн.), продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію (2,7 млн грн), реактивів для проведення скринінгу новонароджених на фенілкетонурію та вроджений гіпотеріоз (8,4 млн. грн.), медикаментів для дітей, хворих на муковісцидоз (0,6 млн грн), медикаментів для дітей з первинним (вродженим) імунодефіцитом (0,8 млн. грн.), медикаментів для дітей, хворих на церебральний параліч (2,3 млн. грн.), медикаментів для дітей, хворих на гемофілію (54,7 млн. грн.), медикаментів для дітей, хворих на хронічний вірусний гепатит (6,3 млн. грн.), медикаментів для дітей, хворих на нанізм різного походження (23,1 млн. грн.), тест-систем для скринінгу новонароджених на адреногенітальний синдром (5,9 млн. грн.), тест-систем для проведення скринінгу новонароджених на муковісцидоз (5,6 млн. грн.), медикаментів та виробів медичного призначення для дитячого діалізу (8,0 млн. грн.).

На виконання заходів державної програми "Репродуктивне здоров'я нації" здійснюється закупівля тест-систем для обстеження груп ризику населення на TORCH-інфекції (6,5 млн. грн.), препаратів для лікування дихальних розладів новонароджених (13,2 млн. грн.), антирезусного імуноглобуліну для запобігання гемолітичної хвороби новонароджених (2,0 млн. грн.), препаратів для надання невідкладної медичної допомоги при кровотечах (10,3 млн. грн.), контрацептивів для жінок з тяжкими захворюваннями (1,3 млн. грн.)

Між тим, за підсумками минулого тижня на склади уповноважених державних підприємств поставлено реагенти і витратні матеріали для аналізатору "ARCHITECT" з метою розвитку донорства крові та її компонентів на загальну суму 1,8 млн. грн., онкологічні препарати "цисплатин", "доцетаксел" і "прокарбазин" на суму понад 2,5 млн грн, антиретровірусний препарат "тенофовір+емтрицитабін" - на 1,3 млн. грн., а також реагенти та витратні матеріали до проточного цитофлюориметру "Becman Coulter" на 60 тис. грн.

 

 

 

версія для друку