українська російська англійська
Педагоги, медики та правоохоронці об'єднались у боротьбі з наркоманією
01.03.2013 | 16:15
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

28 лютого у Київському міському будинку вчителя відбувся «круглий стіл» на тему: «Протидія наркоманії, пропаганда здорового способу життя підростаючого покоління та формування навичок протистояння шкідливому впливу вживання психотропних речовин». Мета заходу - ефективна взаємодія та співпраця правоохоронних органів, громадських та державних організацій у сфері профілактики вживання наркотиків у молодіжному середовищі.

У роботі «круглого столу» взяли участь спеціалісти управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій з питань виховної роботи, методисти наукових центрів з психологічної допомоги та представники органів внутрішніх справ. Під час цієї бесіди столичні міліціонери, перш за все, розповіли всім присутнім про правові та моральні аспекти боротьби з наркоманією, про відповідальність за скоєння злочинів у цій сфері.

Начальник управління боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України Олег Школьний зазначив, що на теперішній час зловживання наркотиками та іншими психотропними речовинами вже набуває характеру справжньої епідемії. Значна кількість українських підлітків стає жертвами різних видів наркотичної отрути, яка вже в юному віці викликає незворотні процеси в організмі людини.

Очільник УБНОН підкреслив, що єдина гарантія уникнути наркозалежності – категорична відмова від спроб вживання будь-яких наркотиків. А тому головним моментом у профілактиці цього негативного явища може стати своєчасна поінформованість молоді про сумні наслідки цієї пагубної звички.

Серед учасників актуальної бесіди був також лікар-нарколог В’ячеслав Заїка, який також не залишився осторонь цієї проблеми. Він у формі інтерактивної лекції доступно розповів про профілактичні методи у боротьбі з наркоманією та навів кілька прикладів, як не потрапити у руйнівну наркотичну залежність.

Насамкінець цього цікавого та змістовного заходу методисти, вчителі та психологи після пізнавальної дискусії мали змогу поставити запитання, а їх було безліч. Всі учасники зійшлися в одному – наодинці вирішити проблему наркоманії неможливо, а тому слід об’єднати зусилля та допомогти підростаючому поколінню стати більш юридично обізнаними і законослухняними, а головне не стати на слизьку стежку.

 

версія для друку