українська російська англійська
Микола Азаров: Україна має цьогоріч домогтися перегляду газових контрактів із Росією
02.03.2013 | 11:13
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Газові контракти України з Росією мають бути переглянуті. Ми маємо цього домогтися в поточному році. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров в ефірі програми «Шустер Live» на телеканалі «Інтер».

«Рано чи пізно газові контракти з Росією будуть переглянуті... У поточному році ми повинні добитися перегляду цих контрактів. Я думаю, що вже й у Росії немає ніяких сумнівів, що ці контракти треба переглянути»,- сказав Микола Азаров.

Водночас він підкреслив, що Уряд не планує підвищувати тарифи на житлово-комунальні послуги для населення з метою укладення нової угоди з МВФ.

«Ми вважаємо, з економічної точки зору, цю вимогу неправильною, а із соціальної - неприйнятною, і ми це обґрунтуємо. Рано чи пізно ми з Росією домовимося про зміну ціни на газ. Обов'язково домовимося. У нас іншого виходу немає», - підкреслив Прем'єр -міністр.

Микола Азаров додав, що наступного тижня в Москві відбудеться зустріч Президента України Віктора Януковича з Президентом Росії Володимиром Путіним, під час якої знову порушуватиметься питання про газові контракти.

версія для друку