українська російська англійська
Держфітослужба проводить заходи із забезпечення стабільної епізоотичної ситуації та продовольчої безпеки
04.03.2013 | 09:11
Прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби

Минулого тижня працівниками ветеринарної міліції в одному із сіл Слов’яносербського району Луганської області викрито незаконну діяльність цеху з переробки та зберігання молока та молокопродукції. Вилучено з обігу 100 літрів сироватки та 30 кг сиру сулугуні. Матеріали за фактом зареєстровані у встановленому порядку.

На території України продовжено проведення заходів із забезпечення стабільної епізоотичної ситуації та продовольчої безпеки.

Мобільними групами забезпечено заходи із профілактики правопорушень на 332 об’єктах, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження. З метою забезпечення контролю за переміщенням продукції тваринного походження автошляхами України працівниками підрозділів ветеринарної міліції перевірено 75 автотранспортних засобів під час транспортування тваринницької продукції.

За повідомленням начальника відділу ветеринарної міліції МВС України Сергія Оксюти під час заходів задокументовано 213 правопорушень, відповідальність за які передбачена статтею 107 КУпАП. У дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму 27 999 грн. Винесено та проконтрольовано виконання 154 інспекторських приписів. Призупинено роботу 17 підприємств. До правоохоронних органів направлено 8 матеріалів.

Обмежено обіг 9366 кг продукції тваринного походження, якість якої не підтверджена відповідними документами.

 

версія для друку