українська російська англійська
Відділення медицини невідкладних станів створюватимуться у кожній міській та районній лікарні Луганщини
04.03.2013 | 15:05
ЛУГАНСЬКА ОДА

Голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк доручив головам територій створити у кожній міській та районній лікарні Луганщини відділення медицини невідкладних станів.

«Такі відділення вже створені у Сєвєродонецьку, Білокуракинському районі та Алчевську. Черга за іншими територіями», – зазначив Володимир Пристюк. Він зауважив, що для цього необхідно максимально залучати позабюджетні кошти, тому що медицина невідкладних станів сьогодні є одним з пріоритетів у розвитку регіональної сфери охорони здоров’я.

Разом з тим на базі обласної клінічної лікарні у червні 2013 року буде відкрито відділення медицини катастроф, яке відповідатиме усім сучасним вимогам. Відділення розраховане на 30 ліжок для прийому хворих й тих, хто постраждав під час катастроф техногенного або природного характеру. Важливим завданням відділення стане навчання практичним навичкам співробітників, професійна діяльність яких пов’язана з роботою на транспорті, на об’єктах соціальної сфери, а також у місцях масового скупчення людей.

У 2013 році для забезпечення роботи екстреної (швидкої) допомоги передбачені асигнування у сумі 180 млн. грн., що є найбільшою цифрою в Україні. Також заплановане придбання 75 одиниць спеціалізованого автотранспорту.

 

версія для друку