українська російська англійська
Центр боротьби з безпліддям з'явиться на Луганщині
04.03.2013 | 15:38
ЛУГАНСЬКА ОДА

Голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк доручив спеціалістам у стислі терміни розробити регіональну програму боротьби з безпліддям. Одним з пунктів програми має стати створення Центру боротьби з безпліддям на Луганщині.

«Сьогодні ця проблема вкрай актуальна для всієї нашої країни, – зазначив Володимир Пристюк. – Тому такий центр повинен з’явитися в нашому регіоні найближчим часом». При цьому він пообіцяв надавати всебічну підтримку у вирішенні цього питання, у тому числі й фінансову.

У зв’язку зі складною демографічною ситуацією на Луганщині керівниками регіону було прийняте рішення про реформування усієї служби материнства та дитинства. В першу чергу – це створення обласного перинатального центру III рівня, у якому сьогодні вже виконані на 100% будівельно-монтажні роботи та розпочаті внутрішні.

Протягом останніх років, завдяки продуманій демографічній політиці та зусиллям медиків Луганщини, вдалось досягти стійких позитивних зрушень у таких сферах, як зниження дитячої смертності – на 10% та перинатальної – на 30%. Це дозволило області зайняти десяте місце у рейтингу областей України та обійти такі, як  Донецька та Дніпропетровська.

 

версія для друку