українська російська англійська
Міноборони: Перехід ЗСУ на нову структуру відбуватиметься максимально безболісно
04.03.2013 | 17:42
Прес-служба Міністерства оборони

Перехід Збройних сил України на нову структуру відбуватиметься максимально безболісно, зі збереженням кращих кадрів для війська. На цьому наголосив перший заступник Міністра оборони України Олександр Олійник в ході прес-конференції в Будинку Уряду.

Перший заступник глави оборонного відомства повідомив, що сьогодні в Міністерстві оборони України опрацьовано проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту військовослужбовців, які звільняються із служби у зв’язку з реформуванням Збройних Сил України”.

«Законопроектом передбачається посилити соціальний захист цієї категорії військовослужбовців щодо забезпечення житлом, виплати допомоги при звільненні та пенсійного забезпечення. Зараз цей документ проходить погодження в центральних органах виконавчої влади», – зазначив Олександр Олійник.

Перший заступник Міністра оборони України розповів, що законопроектом пропонуються зміни щодо призначення пенсій військовослужбовцям. Особам, яким на момент звільнення виповнилось 45 років, передбачено зменшення вислуги років з 20 до 15 років з виплатою пенсії у розмірі 40% грошового забезпечення. Крім того, військовослужбовцям, звільненим у зв’язку з організаційними заходами, передбачено виплату одноразової грошової допомоги в розмірі 50% місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби.

«У такий спосіб ми забезпечимо, щоб перехід Збройних Сил України на нову структуру відбувався максимально безболісно, зі збереженням позитивного морально-психологічного стану серед військовослужбовців і кращих кадрів для війська», – зазначив Олександр Олійник.

 

 

версія для друку