українська російська англійська
Області закупили 36 тис. тонн борошна для випікання соціальних сортів хліба
05.03.2013 | 09:04
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

У поточному році Аграрний фонд продовжує здійснювати заходи з цінового регулювання внутрішнього ринку борошна за рахунок його виробництва з зерна державних запасів, які було сформовано у попередні роки.

До заходів цінового регулювання належить реалізація борошна за пільговими цінами хлібопекарським підприємствам, які визначено ОДА для виробництва хліба та хлібобулочних виробів, що користуються найбільшим споживчим попитом у регіоні; реалізація борошна на організованому аграрному ринку за середньозваженими біржовими цінами суб’єктам господарювання.

У 2013 році вже передплачено і отримано 36 тисяч тонн державного борошна за заявками обласних державних адміністрацій. Ціни реалізації є фіксованими, і станом на кінець лютого, в середньому, на 12% менші за ринкові. Водночас Аграрним фондом для забезпечення споживчих потреб населення спрямовано 1,8 тисячі тонн борошна через реалізацію фасованої продукції, в тому числі й на ярмаркових заходах.

На сьогодні укладено договори реалізації фасованого борошна у 50- та 2-3-кілограмових пакетах через заклади роздрібної торгівлі мережі супермаркетів. Реалізаційні ціни фасованого борошна Аграрного фонду визначені на рівні, на 10% меншому за ринкові.

На сьогодні в наявності на переробних підприємствах знаходяться 16,6 тисячі тонн готового до реалізації борошна Аграрного фонду.

 

 

версія для друку