українська російська англійська
Власниками картки киянина стали 54 тисячі мешканців столиці
05.03.2013 | 11:05
Київська МДА

54 тис. карток, передбачені до випуску у рамках пілотного проекту «Картка киянина», вже виготовлені та передані банком «Хрещатик» до районних управлінь соцзахисту. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, протягом 2012 року пільгові категорії киян отримали 20 тис. карток, після технічної перерви ще 34 тис. карток було емітовано протягом лютого 2013 року.

«28 лютого ми отримали останню партію, тож усі, хто заповнювали заявки, можуть звертатися до управлінь, щоб отримати свою картку. На сьогодні вона дає можливість безкоштовно користуватись послугами метрополітену та отримувати знижку 25-30% у аптеках КП «Фармація». Зараз ми розширили перелік препаратів до 86 найменувань, та ще плануємо з квітня розширити до 150 найменувань», – зазначив Руслан Крамаренко.

Він наголосив, що пілотний проект «Картка киянина» успішно завершений. Міська влада готується залучити інші пільгові категорії, що мають фінансування з міського бюджету.

«У Києві 23 категорії соціально незахищених киян отримують за програмою «Турбота. Назустріч киянам» матеріальну допомогу від міста до свят. Ми плануємо залучити ці категорії до проекту, щоб матеріальну допомогу вони отримували на Картку киянина. Крім допомоги, вони також зможуть користуватися знижками у аптеках КП «Фармація», – сказав Руслан Крамаренко.

Зазначимо, що цей проект сподобався Уряду і керівництво країни планує поширити таку практику і в інших містах України.

Нагадаємо, на пілотному етапі проекту «Картку киянина» отримали громадяни, що мають право безоплатного проїзду в метрополітені відповідно до рішення Київради від 17.02.2011р. «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2011-2015 роки», а саме: 

-       один з батьків багатодітної сім’ї, які виховують трьох і більше неповнолітніх дітей;

-       пенсіонери та інваліди;

-       непрацюючі особи, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами;

-       особи, які не мають права на пенсію;

-       соціальні працівники.

 

версія для друку