українська російська англійська
У 2012 році середня зарплата у транспортно-дорожньому комплексі та поштового зв'язку зросла на 13,1%
05.03.2013 | 11:29
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

У 2012 році середня заробітна плата у транспортно-дорожньому комплексі та поштового зв’язку України зросла на 13,1% і склала 3 499 грн. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул під час колегії Мінінфраструктури. У колегії взяли участь Міністр інфраструктури Володимир Козак, керівники профільних служб та підприємств.

Якщо розглядати по галузях, то найбільше зросла – на 14,2% - середня заробітна плата залізничників. На 10% стали отримувати більше працівники авіаційної галузі.

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул поставив завдання у 2013 році і на залізничному, морському та річковому, автомобільному транспорті, у поштовому зв’язку та дорожньому господарстві забезпечити тенденцію зростання заробітної плати.

 «Уряд створює можливості для розвитку галузі. Це є основою для появи нових робочих місць, зростання зарплати, підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості підприємств», - сказав Олександр Вілкул.

  Для забезпечення розвитку і модернізації галузі Міністерство підготує до прийняття низку важливих законодавчих та нормативних документів: Закон «Про залізничний транспорт», Закон щодо удосконалення системи державного управління автошляхами загального користування, Закон «Про автомобільний транспорт», Державні програми розвитку залізничного транспорту, автошляхів загального користування, автомобільного транспорту, аеропортів тощо.

«Всі рішення і проекти повинні розроблятись та впроваджуватись відкрито і прозоро – із залученням провідних міжнародних експертів, з урахуванням інтересів як роботодавців, так і працівників, у діалозі з громадськістю. Мають бути використані кращі світові практики проектного управління», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

Олександр Вілкул зазначив, що незважаючи на стагнацію світової економіки, галузь утримала свої показники на рівні 2011 року. У 2012 році галузеві підприємства сплатили 21,3 млрд. грн. податків, що на 570 млн. грн. більше, ніж у 2011 році.

 

Довідково

У 2012 році перевезено 638,5 млн. тонн вантажів, у тому числі: залізничним транспортом - 457,5 млн. тонн, переробка вантажів у портах склала 109,8 млн. тонн.

Торік український транспорт перевіз майже 4 млрд. пасажирів (3 млрд. 946 млн. 300 тис пасажирів). Дорожніх робіт виконано на суму 10,1 млрд. гривень.

 

 

версія для друку