українська російська англійська
Мінінфраструктури посилить контроль за дотриманням безпеки руху на транспорті
05.03.2013 | 11:45
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул поставив завдання перед Мінінфраструктури України впровадити додаткові заходи з контролю за безпекою руху на транспорті. Про це йшлося під час колегії Мінінфраструктури за участі Міністра інфраструктури Володимира Козака, керівників профільних служб та підприємств.

«Мінінфраструктури України має посилити контроль за дотриманням правил безпеки руху, у тому числі, польотів приватної авіації, використання маломірних суден», - сказав Олександр Вілкул.

Віце-прем’єр-міністр України доручив Мінінфраструктури та підвідомчим підприємствам розробити нормативні акти з питань безпеки руху, польотів, судноплавства, у тому числі: Галузеву програму забезпечення безпеки судноплавства на 2013-2015 роки, Програму з безпеки польотів на 2013-2015 роки, Галузеву програму забезпечення безпеки руху на автомобільному транспорті на 2013-2015 роки.

«Особлива увага також буде приділена залізничним переїздам. Буде продовжена робота із забезпечення сигналізацією переїздів з автомобільним та пасажирським рухом», - сказав Олександр Вілкул.

Він зазначив, що безпека та комфорт пасажирів і інших учасників руху – це пріоритет розвитку і функціонування транспортної галузі.

 

 

 

версія для друку