українська російська англійська
Вартість проїзду в столичному комунальному транспорті не підвищиться
05.03.2013 | 13:13
КИЇВСЬКА МДА

Голова КМДА Олександр Попов спростував інформацію, поширену в ЗМІ, щодо подорожчання проїзду в комунальному транспорті столиці.

«Управління цінової політики порахувало собівартість перевезення і вартість, яку сплачує пасажир. Відповідні розрахунки робляться лише для того, щоб зрозуміти, які кошти потрібні для компенсації цієї різниці і перевезення пільговиків. Ціни на проїзд у муніципальному транспорті – в автобусах, трамваях, тролейбусах та в міській електричці – залишаються незмінними. Я хочу заспокоїти киян – питання підвищення тарифів на проїзд ніхто не розглядає», – заявив Олександр Попов.

Він підкреслив, що комунальний транспорт бере на себе значне соціальне навантаження, зокрема, забезпечує безкоштовне перевезення пільгових категорій населення. Крім того, завдяки компенсації різниці в тарифах, яку здійснює міська влада, комунальний транспорт залишається найдешевшим на ринку перевезень.

Разом із тим, КМДА приділяє значну увагу оновленню та модернізації громадського транспорту, аби зробити перевезення киян більш зручним та комфортними.

Завдяки своїм перевагам комунальний транспорт стає дедалі популярнішим серед киян, адже він новий, зручний та безпечний, а проїзд у ньому коштує менше, ніж у маршрутках. Саме власникам останніх найбільш не вигідний такий стрімкий та впевнений розвиток муніципальних перевезень, адже це вимагає модернізації і приватних маршрутних таксі, аби зберігати конкурентоспроможність та залишатися на ринку.

 

версія для друку