українська російська англійська
Микола Азаров доручив розібратися із фактами незаконної забудови у кримських парках
05.03.2013 | 14:50
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив профільним відомствам у тижневий термін розібратися із фактами висвітленими у ЗМІ, а також відреагувати на звернення до Президента України щодо незаконної забудови на території Лівадійського, Масандрівського та Місхорського парків, які є пам'ятками садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення.

У цьому зв’язку Микола Азаров доручив Міністру екології та природних ресурсів Олегу Проскурякову та Голові Державної екологічної інспекції Павлу Жилі особисто вжити згідно із статтею 62 Закону України "Про природно-заповідний фонд України" дієвих заходів до забезпечення державного контролю за додержанням заповідного режиму територій вказаних парків.

Окрім того, Прем'єр-міністр звернувся до Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим Анатолія Могильова у межах компетенції взяти під особистий контроль питання щодо здійснення заходів із повернення у державну власність самовільно зайнятих земельних ділянок відповідних парків — пам'яток садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення. Про результати необхідно поінформувати Кабінет Міністрів у тижневий строк.

 

версія для друку