українська російська англійська
У 2013 році на створення системи екстреної медичної допомоги Волині передбачено 40 млн. грн.
05.03.2013 | 18:03
Волинська ОДА

У 2013 році на створення системи екстреної медичної допомоги Волині передбачено 40 млн. грн., - повідомив начальник управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюк на нараді щодо реалізації в області Закону України «Про екстрену медичну допомогу».

«У Луцьку створено Центр надання екстреної медичної допомоги, де зараз тривають ремонтні роботи. У переважній більшості районів сесіями місцевих рад на баланс єдиного обласного Центру передано карети швидкої допомоги. Загалом на реалізацію програми екстреної медичної допомоги для області передбачено 40 млн. грн., тоді як в 2011-му було 5 млн. грн.,  а минулоріч – 7 млн. грн», - сказав Ігор Ващенюк.

«На Волині налагоджена хороша робота. Усі генеровані ідеї втілюються в життя. Зараз триває робота щодо закупівлі в Європі за позабюджетні кошти восьми карет швидкої допомоги, три з яких - реанімобілі. У них необхідно буде облаштувати радіозв’язок, а пізніше – GPS-навігатори. На ці та інші ІТ-технології держава гарантує близько 150 млн. грн. для усіх центрів країни. Пізніше за кошти державних програм закупимо ще декілька автомобілів класу «С», - повідомив голова Волинської ОДА

Для ефективної роботи станцій швидкої допомоги, в минулому році на Волині було відкрито 9 додаткових пунктів, стільки ж планують відкрити цьогоріч.

 

 

версія для друку