українська російська англійська
Укрпошту визнано одним з найкращих партнерів французької La Poste
05.03.2013 | 18:34
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Національний оператор поштового зв’язку України має один із найкращих показників якості щодо обміну електронними переказами коштів із Францією. Про це зазначалося під час конференції «Зближення стратегій в галузі міжнародних електронних переказів», яка проходила під егідою Всесвітнього поштового союзу, групи La Poste та Поштового банку Франції з 28 лютого по 1 березня в Парижі (Франція).

У заході взяли участь генеральний директор Всесвітнього Поштового Союзу (ВПС) Бішар А. Хусейн, керівники тридцяти поштових адміністрацій, що співпрацюють з французькою поштою у сфері грошових переказів через мережу IFS, провідні оператори регіональних проектів Всесвітнього поштового союзу, а також інвестори, зацікавлені в розвитку поштового сектору. Укрпошту на зустрічі світової поштової спільноти представляли директор департаменту фінансових послуг Галина Нелепа та заступник директора з питань технології інформаційно-розрахункової дирекції Ірина Войтова.

Під час конференції відбулася стратегічна дискусія щодо розвитку фінансових послуг, які пропонують своїм клієнтам поштові служби (розвиток грошових переказів, розширення пропозиції послуг з акцентом на фінансову доступність чи перспективи підтримки з боку інвесторів). Також було прийнято низку конструктивних рішень щодо обміну електронними грошовими переказами (припинення обміну переказів коштів на папері, впровадження колективного фірмового знака (бренду) для учасників системи IFS, затвердження показників якості тощо).

Давнім партнерам поштової служби Франції, які мають найкращі показники якості щодо обміну електронними переказами коштів із Францією, представники La Poste вручили сертифікати якості. Такі відзнаки отримали поштова служба Мадагаскару (І місце), УДППЗ «Укрпошта» (ІІ місце) та Республіка Туніс (ІІІ місце).

«Висока оцінка якості роботи Укрпошти зарубіжними колегами є ознакою того, що національний оператор поштового зв’язку України досягає визначених цілей та рухається вірним шляхом до свого успіху. Міжнародний ринок поштових і фінансових послуг має великий потенціал для розвитку і Укрпошта, керуючись рекомендаціями та нормативними актами Всесвітнього поштового союзу, посідатиме в ньому гідне місце», – так прокоментувала подію генеральний директор УДППЗ «Укрпошта» Оксана Плотнікова.

 

версія для друку